Уряд звільнив заступницю голови НСЗУ

01 Вересня 2023 3:42 Поділитися

Представник Уряду в Парламенті Тарас Мельничук у своєму телеграм-каналі повідомив, що 1 вересня під час засідання Уряду було звільнено Тетяну Бойко з посади заступника голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ), яку вона обіймала із серпня 2021 р.

Нагадаємо, до призначення заступником голови НСЗУ вона обіймала посаду директора департаменту комунікацій НСЗУ, на якій працювала з липня 2018 р.

З 2003 р. має досвід розробки та впровадження стратегій розвитку для регіонів та міст. Працювала на керівних посадах у приватному та державному секторі, була членом виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Має повну вищу освіту за спеціальністю «Математика та основи економіки», а також диплом магістра політології, публічної політики та адміністрування.

Крім того, Т. Бойко проходила навчання за різноманітними програмами — Української школи політичних студій, The Aspen Institute Kyiv, Києво-Могилянської бізнес-школи тощо. У серпні 2016 р. проходила стажування у Великобританії за програмою British Council.

За матеріалами t.me/tmelnychuk

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті